Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Imprezy w drugim półroczu 2018

W drugim półroczu 2018 roku odbędzie się kilka atrakcyjnych imprez, na których członkowie PIPRiL będą mogli zaprezentować i sprzedawać swoje produkty. Jak zwykle też będziemy przekazywać członkom Izby i firmom wytwarzającym rodukty ze znakiem „Jakość Tradycja” informacje o imprezach, których PIPRiL nie organizuje, ale je rekomenduje.

 

BROWARIADA i FESTIWAL SMAKÓW 2018

Na terenie Expo Mazury w Ostródzie, w dniach 3-5 sierpnia br., odbędą się targi Festiwal Smaków oraz Browariada. W tym roku organizatorzy połączyli targi, aby stworzyć wydarzenie wyjątkowe, które nie tylko przybliży odwiedzającym ofertę regionalnych producentów piwa, ale zaprezentuje także skarby kulinarne Warmii i Mazur oraz innych regionów Polski.

 

DOŻYNKI PREZYDENCKIE 2018

Już kolejny rok Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego została zaproszona do udziału w Dożynkach Prezydenckich w Spale, w dniach 15-16 września br.

Możecie Państwo uczestniczyć w Kiermaszu produktów tradycyjnych i regionalnych z możliwością ich sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona.

 

SMAKI REGIONÓW 2018

Tegoroczne targi Smaki Regionów odbywają się 29.09.-1.10.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 3A. W trakcie targów – 30 września – będzie Wielki Finał ogólnopolskiego konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów. Prawie w tym samym terminie są targi Polagra Tech, Polagra Gastro i Taropak 1-4.10 br.

 

CENTRALNE TARGI ROLNICZE 2018

Na terenie Ptak Warsaw w Nadarzynie odbędzie się III edycja Centralnych Targów Rolniczych, termin – 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia. Centralne Targi Rolnicze to doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów jest „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. To strefa, gdzie nasi klienci i partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania dla rolnictwa w dwóch modelowo zaaranżowanych mini gospodarstwach – o profilu produkcji roślinnej oraz o profilu produkcji zwierzęcej.