Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Regionalia 2018

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego wspólnie z Międzynarodowymi Targami Polska Sp. z o.o. w Warszawie zaprasza do udziału w VII Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych REGIONALIA 2018.Targi odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska ul. Marsa 56c, w Warszawie.

Targi Regionalia od kilku lat z sukcesem promują regionalne przysmaki z całej Polski.  Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dystrybutorzy nieprzetworzonych wyrobów z ekologicznych upraw, właściciele gospodarstw agroturystycznych oraz twórcy rękodzieła. To okazja do bezpośredniej promocji na lokalnym rynku, możliwość kontaktów biznesowych, a także rozmów i spotkań z klientem. Jest to szansa na zaprezentowanie swojej oferty, ale także poznania gustów konsumenckich czy zebrania opinii o swoich produktach.

Organizatorzy zapraszają wystawców do udziału w kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych – szczegóły konkursu można znaleźć na stronie targów www.regionalia.com.pl. Zachęcamy do zgłaszania produktów do organizatorów Targów.