Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Sielskie Smaki 2020

UWAGA:

 

 

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprasza do udziału w drugiej edycji Festiwalu Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki 2020”. Organizatorem targów jest Międzynarodowe Centrum Targowe Sp. z o.o. Targi odbędą się w dniach 4-5 kwietnia 2020 w Warszawie, na terenie Centrum Targowo – Wystawienniczym GLOBAL Expo, ul. Modlińska 6D. Honorowy patronat nad festiwalem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a partnerem wydarzenia jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

 

Festiwal Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki” to impreza targowa promująca szeroko pojęte wyroby tradycyjne, lokalne i ekologiczne oraz żywność certyfikowaną. Swoje miejsce znajdą tu również producenci napojów na bazie naturalnych składników, ekologicznych karm dla zwierząt domowych, kosmetyków naturalnych, tesktyliów z naturalnych surowcow czy twórcy rękodzieła i sztuki ludowej. nie zabraknie też akcesoriów do domu w estetyce folk, wyrobów „handmade”, mody ludowej, a także eko organizacji, stowarzyszeń, izb i fundacji.

 

Festiwalowi „Sielskie Smaki” towarzyszyć będą – tak jak w ubiegłym roku – targi „Auto Nostalgia”, prezentujące stare, często unikatowe samochody.