Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Targ Żywności Regionalnej I Ekologicznej

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego informuje, że w dniach 26-27.09.2020 r. (dwa dni) odbędą się Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej w Poznaniu.


W trakcie Targów można sprzedawać swoje produkty. Wejście do pawilonu 3A (od ulicy Bukowskiej) jest bezpłatne dla odwiedzających.

Proszę o zgłaszanie swojego udziału do 15 września br. (termin nieprzekraczalny),  liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: grazynak@rubikon.pl

UWAGA! W kiermaszu mogą brać udział tylko ci członkowie PIPRiL, którzy opłacili zaległe składki oraz za pierwsze półrocze 2020 r., a także firmy mające wyroby ze znakiem „Jakość Tradycja”, które nie zalegają z opłatą za jego użytkowanie.

UWAGA! Firmy, które mają wyroby mleczarskie oraz pieczywo, ciasta lub inne produkty zbożowe, a także produkty z wieprzowiny oraz owoców i warzyw mają prawo do częściowego zwrotu kosztów stoiska, opłacanego z projektów realizowanych przez Izbę. Firma powinna być członkiem PIPRiL lub posiadać znak „Jakość Tradycja”. Dodatkowe wyposażenie stoiska firma zamawia na swój koszt.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/636395223958000/?active_tab=about