Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Targi ECO STYLE – Salon Produktów Ekologicznych

Targi ECO STYLE  Salon Produktów Ekologicznych odbędą się 30 listopada – 1 grudnia 2019r. (dwa dni) na terenie Targów w Kielcach.

W tym roku targi odbywają się wspólnie z kilkoma innymi wydarzeniami: Agrotravel, Health and Beauty, Targi Ślubne – w innej hali. Będą promowane w mieście i regionie jako Kielce Slow Life. Planowane jest wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących min. spotkanie z Melą Koteluk, warsztaty z Zielonym Zakątkiem – produkcja środków czystości sposobem domowym, warsztaty kulinarne. Podczas wystawy, będzie można zapoznać się z aktualną ofertą ekologicznych gospodarstw, producentów,  przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności regionalnej, tradycyjnej i ekologicznej. W gronie wystawców obecne będą zarówno firmy dobrze rozpoznawalne na polskim rynku eko jak i przedsiębiorcy dopiero debiutujący ze swoją ofertą.

UWAGA! Firmy, które mają wyroby mleczarskie oraz pieczywo, ciasta lub inne produkty zbożowe, a także wyroby z wieprzowiny oraz owoców i warzyw mają prawo do bezpłatnego stoiska (z wyjątkiem opłaty targowej), opłacanego z projektów realizowanych przez Izbę. Firma powinna być członkiem PIPRiL lub posiadać znak „Jakość Tradycja”.