produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo

Perły 2015

XV edycja ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”

 

Produkt


Woj. dolnośląskie

  • Ser kozi goleszański – Adam Kudłaty,
  • Ryczyński miód lipowy – Spiżarnia Miodowa Ewa Migocka,
  • Piwo Sobótka Górka 16 – Browarnia Sobótka Górka Bartłomiej Bogdański,
  • Cydr – jabłecznik z Trzebnicy – NOEL Henryk Nowakowski,

 

Woj. kujawsko-pomorskie

  • Ser nieboszczyk – Hieronim Błażejak,
  • Wędzonka domowa – Marek Klonecki,

 

Woj. lubelskie

  • Chleb żytni wygnanowski – Barbara Krzyszczak FPHU Pola Zagroda Piekarza,
  • Konfitura z owoców róży – Jolanta Mazurkiewicz Manufaktura Różana,
  • Szarytka w marynacie – Janina Bańka,
  • Masło Extra – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Opolu Lubelskim,

 

Woj. lubuskie

  • Naturalnie mętny sok tłoczony – Irena i Marek Szron,
  • Miód pitny Trójniak pański – Lubuska Pętla Kulturalna, Adam Mocny,
  • Wojnowski leszcz i sandacz na kwaśno (w zalewie) – PPH Fisch-Net,
  • Miód akacjowy – Ignacy Żegleń,

 

Woj. łódzkie

  • Masło extra – OSM Głuchów,
  • Sok jabłkowy z Kałęczewa – Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr,

 

Woj. małopolskie

  • Kiełbasa wiejska z Podstolic – Szczepan Gawor Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja,
  • Marmolada z renklod – Elżbieta Zięba,
  • Kapusta kiszona charsznicka – Agro-Wit Agnieszka Malinowska,

 

Woj. mazowieckie

  • Skołatowska szynka dziedzica – Artur Zarzycki,
  • Miód wielokwiatowy nadwkrzański – Gospodarstwo Pasieczne Wojciech Piotrkowski,
  • Olej rzepakowy Kesslera – Gospodarstwo Rolne Franciszek Kessler,

 

Woj. opolskie

  • Dżem ze szwestek – Teresa Kern,
  • Kompot z kwity – Sabina Blaut,
  • Wino z owoców dzikiej róży – Urszula Surzykiewicz,

 

Woj. podlaskie

  • Ser owocowy/obaliu suris – Biruta Zimnicka,
  • Szczupak faszerowany pieczony w tataraku – Tomasz Siergiejewicz,
  • Ser nadbużański dojrzewający – Grażyna Putkowska,
  • Pasztet z dzika – Małgorzata Ostapowicz,

 

Woj. podkarpackie

  • Kiełbasa swojska z Wierzawic – Masarnia OSIP Wierzawice,
  • Gruszki w syropie miodowym – Krystyna Żuczek, KGW Nockowa,
  • Miód z facelii – Wacław Piędel, Bieliniec,

 

Woj. pomorskie

  • Piwo starogdańskie – Sebastian Wawszczak,
  • Wianuszek gdański – Halina Łuc,
  • Polędwiczka wędzona kociewska – Marian Cieśliński,

 

Woj. śląskie

  • Chleb pieczony w piekarnioku na liściach kapusty – Małgorzata Szyguła,
  • Tradycyjne ciasteczka cieszyńskie – Kympa. Wypieki Tradycyjne Adam Omorczyk,
  • Chleb wilamowicki – Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o.,

 

Woj. świętokrzyskie

  • Ser kozi zakamieński – Agnieszka Kobryń i Jacek Pietrasiewicz Farma JAGA,
  • Powidła ze śliwki węgierki – Sad Danków Agata i Dawid Piechota,
  • Kasza gryczana palona – Iwona Sulima F.P.H. JAMAG,

 

Woj. wielkopolskie

  • Twaróg tradycyjny z mleka krowiego – Lila Nowaczyk,
  • Keks angielski – Jan Vogt,
  • Olej rzepakowy wielkopolski – PPHU Vitacorn Kazimiera Szymańska,

 

Woj. zachodniopomorskie

  • Serek kozi – Lidia Ordysińska,
  • Pierniki szczecińskie – Jan Tabiński.

 

 

Dania

 

Dolnośląskie

  • Jagnięcina duszona z warzywami (potrawa) – Kaffe Bistro „Cynamonowa” Dariusz Słabicki, Dorota Słabicka,

Lubelskie

  • Golasy z kaszy gryczanej z serem (potrawa) – Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego, Jolanta Gawryluk,

Lubuskie

  • Pierś z gęsi macerowana w białym winie, zapiekana w liściach winnych z jabłkiem imbirowym (potrawa) – Winnica Kinga, Kinga i Robert Koziarscy,

Łódzkie

  • Karczek babuni (potrawa) – Gminna Spółdziuelnia „SCh” Szadek,

Małopolskie

  • Zupa korpielówka i kluski tarcioki – Janina Zborowska Gosp. Agrot. „U Janci” w Witowie,

Mazowieckie

  • Medaliony z polędwiczek wieprzowych z kozim serem, wędzoną szynką i kaszą – Gospodarstwo agroturystyczne Zagroda Edukacyjna Ewa Mitowska,

Pomorskie

  • Karaś w śmietanie z żurawiną (potrawa) – Halina Rogińska,

Śląskie

  • Królik w śmietanie z podsmażanymi ziemniakami i buraczkami (potrawa) – Zakład Produkcji Spożywczej „Smok” Katarzyna i Jarosław Łyczko,

Wielkopolskie

  • „Ślepe ryby” z borowikiem oraz pieczona perliczka w ziołach z jęczmienną kaszą (potrawy) – RSH HOTelarnia HOTEL & SPA,

Zachodniopomorskie

  • Paprykarz szczeciński z sielawy (potrawa) – Hotel Park, Tomasz Madera, Michał Wernio oraz Mariusz Siwak, szef kuchni.

 

Klucz do Polskiej Spiżarni 2015

 

  1. Anna Augustyniak (woj. lubelskie)
  2. Maksencja Bestry (woj. wielkopolskie)
  3. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu (woj. dolnośląskie)
  4. Grażyna Dereń (woj. lubuskie)
  5. Magdalena Głodek (woj. mazowieckie)
  6. Dorota Jamrozy (woj. podkarpackie)
  7. Bożena i Ryszard Jaszczowscy (woj. zachodniopomorskie)
  8. Janusz Lichocki (woj. łódzkie)
  9. Ewa Niedziałek-Szeliga (woj. podkarpackie)
  10. Dariusz Jan Siubdzia (woj. zachodniopomorskie)
  11. Piotra Walkowski (woj. wielkopolskie)