Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Imprezy w I półroczu 2022

KIERMASZ NA MARYWILSKIEJ

Kompleks Handlowy Marywilska 44 Sp. z o.o. w Warszawie i Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zapraszają 15 maja 2022 r. na kiermasz towarzyszący „NA ZDROWIE”, akcji promującej profilaktykę zdrowotną.

W czasie kiermaszu można sprzedawać swoje produkty. Należy przywieźć swoje stoisko, metr kwadratowy powierzchni w hali – pasaż kosztuje 60 zł (w tym prąd). Powierzchnia stoiska od 4 do 6 m2.

Proszę o zgłaszanie swojego udziału do 30 kwietnia br. (termin nieprzekraczalny),  liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: grazynak@rubikon.pl lub izba@produktyregionalne.pl

 

  

PIKNIK NA SŁUŻEWCU

Jednocześnie informuję, że w dniu 26 czerwca 2022 r. (niedziela), na terenie Wyścigów Konnych Służewiec, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” „Polska smakuje”.Impreza jest bezpłatna, należy przywieźć swoje stoisko z namiotem. Jak zwykle można sprzedawać swoje produkty.

Proszę o zgłaszanie swojego udziału do 10 maja br. (termin nieprzekraczalny),  liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: grazynak@rubikon.pl lub izba@produktyregionalne.pl