Sędziszów Małopolski 5 czerwca 2022, województwo PODKARPACKIE
Przy słonecznej pogodzie na nowocześnie zmodernizowanym przez samorząd placu targowym w Sędziszowie Małopolskim odbył się regionalny finał w woj. podkarpackim. Jak co roku brało w nim udział wielu wystawców, którzy prezentowali wyroby przygotowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami narodów i grup etnicznych – zamieszkujących obecnie lub w przeszłości obszar województwa podkarpackiego. Zgłoszonych zostało 56 produktów. Komisja nominowała do nagrody ,,Perła 2022” 5 produktów.
LAUREACI I WYRÓŻNIENI
NAJLEPSZY REGIONALNY PRODUKT ŻYWNOŚCIOWY
1. W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:
Podkategoria: produkty i przetwory mięsne
- I nagroda: Karolina Witt, Anna Bajan KGW Kobylnica Ruska za chłopską wątróbkę drobiową
- I nagroda: CIAK Zakład Mięsny Wyroby Tradycyjne za kiełbasiankę z Kamienia
Podkategoria: produkty i przetwory z ryb
- I nagroda: nie przyznano
Podkategoria: miody
- I nagroda: nie przyznano
Podkategoria: produkty mleczne
- I nagroda: Bożena Wisła za Bieszczadzki ser pasterski
- I nagroda: Leszek Jakimowicz „Leda-ser” za Wólczańskie salami
Wyróżnienia:
- Stanisława Słabicka za Studzienina – Salapirda
- Halina Rokosz KGW Cierpisz za Gotowaną kiełbasiankę
- Agnieszka Kłak Wara za Smalec wiejski
- Justyna Madej KGW Dymitrów Mały za Pasztet z ryby
- Dariusz Łoza za Miód wielokwiatowy
2. W kategorii produktów i przetworów pochodzenia roślinnego:
Podkategoria: przetwory owocowe
- I nagroda: Dorota Bocheńska KGW – Woliczanki za Powidło ze śliwek smażone w ziemi
Podkategoria: przetwory warzywne
- I nagroda: Iwona Szewczyk Wara za Gołąbki ziemniaczane
Podkategoria: produkty zbożowe
- I nagroda: Elżbieta Wolan, KGW Majdan Królewski za Kacapoły (pyzy)
Podkategoria: wyroby cukiernicze
- I nagroda: Anna Mikrut za Bułkę drożdżową z kruszonką z Dzwonowej
Wyróżnienia:
- Jadwiga Pasela KGW „Zagorzanki” za Powidło śliwkowe zapiekane
- Krystyna Żuczek KGW – Nockowa za Pasztet Wielkanocny
- Julia Drozd Stowarzyszenie „Szkodnianki” za Chleb na zakwasie z denka
- Katarzyna Róg KGW „Zagorzanki” za Kołacz weselny zagorzycki
3. W kategorii napoje regionalne:
Podkategoria: napoje bezalkoholowe
- I nagroda: Beata Cyzio KGW Klęczany za Kompot z klęczańskich suszek
Podkategoria: napoje alkoholowe
- I nagroda: Tadeusz Kołodziej za Śliwowicę
- I nagroda: Stanisław Majewski za Wiśniówkę Nadwisłocką
Wyróżnienia:
- Krystyna Wronowska za Bieszczadzką papierówkę
- Janina Olszańska Przetwory z Krasiczyna za Nalewkę z zielonych orzechów
- Monika Mazur KGW – Woliczanki za Nalewkę Chrzanówkę
4. Inne produkty regionalne:
I nagroda: nie przyznano
Wyróżnienia:
- Renata Opiela „Moja Wolica Ługowa” za mazidło bobowe
Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody „Perła 2022” następujące produkty:
- Napój bojkowski Bożena Wisła
- Ser krowicki dojrzewający Leszek Jakimowicz „Leda-ser”
- Salceson wiejski z Kamienia CIAK Zakład Mięsny Wyroby Tradycyjne
- Porzeczkówka Nadwisłocka Stanisław Majewski
- Ucierane płatki róży z Krasiczyna Janina Olszańska Przetwory z Krasiczyna