Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Targ Rolny Konesera – Jarmark Wielkanocny

Członkowie PIPRiL i firmy wytwarzające produkty ze znakiem „Jakość Tradycja” zostali zaproszeni do udziału w nowopowstającym Targu Rolny Konesera na terenie Centrum Praskiego Koneser. Centrum Praskie Koneser mieści się w Warszawie pl. Konesera (między ulicami Ząbkowską a Białostocką).

Celem targu jest umożliwienie Państwu poznania nowych odbiorców, a mieszkańcom Warszawy – dostępu do świetnych jakościowo produktów. To droga do nawiązania dobrej, serdecznej relacji między dostawcami a odbiorcami. Wierzymy siłę bezpośredniego kontaktu i życzliwego słowa – piszą organizatorzy. – Wystawcami mają być rolnicy i producenci – płodów rolnych, przetworów, wyrobów serowarskich i wędliniarskich, miodów, słodyczy, garmażerii itp. Dodatkowo na jarmark zostali zaproszeni twórcy ludowi, producenci ceramiki i biżuterii, zabawek i ozdób – wszystkiego, co wokół stołu i świętowania.

Sezon targowy organizatorzy rozpoczynają Jarmarkiem Wielkanocnym, trwającym przez cały Wielki Tydzień od 13 do 20 kwietnia 2019  godzinach od 12:00 do 20:00. Liczba miejsc ograniczona.

Po świętach targ będzie kontynuowany w każdą w sobotę, w godz. 8:00-16:00. Zgłoszenia należy wysyłać na adres organizatora.

Stoisko to miejsce pod namiotem (jednolity ciąg namiotów zapewnia organizator) z dostępem do prądu. Wyposażenie stoiska trzeba mieć własne. Koszty stoiska:

 

Jarmark Wielkanocny:

8 dni (13-20 kwietnia) – 800 zł netto + VAT
weekendy (13, 14, 20 kwietnia) – 400 zł netto + VAT
sobota 20 kwietnia – 200 zł netto + VAT
każdy inny pojedynczy dzień – 150 zł netto + VAT.

 

Targ sobotni:

pojedyncze stoisko – 150 zł netto + VAT
wszystkie soboty w miesiącu – od 400 zł netto + VAT
wszystkie soboty w kwartale – od 1300 zł netto + VAT.