Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Targi od maja do czerwca

1. Od 16 do 18 maja 2023 roku odbędą się targi Warsaw Food Expo  na terenie  Ptak Warsaw Expo Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn k/Warszawy. Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do zgłaszania się.

2. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza członków Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz uczestników systemu „Jakość Tradycja” na Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” 18 czerwca 2023 r. (niedziela). Piknik odbędzie się na terenie Wyścigów Konnych Służewiec. Impreza jest bezpłatna, należy przywieźć swoje stoisko z namiotem. Jak zwykle można sprzedawać swoje produkty. Liczba miejsc ograniczona, termin zgłaszania swojego udziału do 5 maja br.

3. Zainteresowanych Expo Mazury w Ostródzie zapraszają na targi AGRO POWER „ENERGIA W ROLNICTWIE” 24-25 czerwca 2023r. Jest to jedyne i tym samym najważniejsze wydarzenie branżowe w północno-wschodniej Polsce. Tematem nadchodzącej wystawy jest Energia w Rolnictwie. Imprezie towarzyszyć będzie konferencja Agro Power 23 poruszająca najistotniejsze tematy związane z energią w nakładach produkcyjnych w rolnictwie.