Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Wydarzenia, Targi, Imprezy

Targi Smaki Regionów w Poznaniu 2022

Targi Smaki Regionów w Poznaniu 2022

Od wielu lat jesienią spotykamy się w Poznaniu na targach Smaki Regionów. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 24-25-26 września, jak zwykle w pawilonie 3a. To wyjątkowe święto wytwórców produktów regionalnych.
Jarmark Norbertański

Jarmark Norbertański

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jarmarku Norbertańskim, organizowanym w ramach ogólnopolskiego wydarzenia „Polskie Kulinaria Busko-Zdrój 2022” przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski, we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, Buskim Samorządowym Centrum Kultury i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni.
news

Projekt poprawiający jakość świadczonych usług turystycznych na wsi i zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” realizuje projekt pt. „Rozwój kompetencji kadr zawodowych i społecznych dla potrzeb turystyki w zakresie poprawy świadczonych usług” współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.
news

Twój wybór ma znaczenie

kontynuacja ogólnopolskiej kampanii informacyjnej "Kupuj świadomie - Produkt polski", której celem jest zwiększenie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych...