Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Targi w I połowie 2023 roku

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego informuje, że:

  1. w dniach 25-26 marca 2023 r. w Hali pod Dębowcem w Bielsko-Biała, odbędą się targi „ECOTrendy”.Targi te są  ofertą dla producentów i handlowców szerokiej branży ekologicznej, turystycznej, wypoczynkowej  i sportowej, a także dla wytwórców produktu regionalnego i tradycyjnego którzy chcą pozyskać nowe kontakty i klientów. Zgłoszenia do 28 lutego br.;  2. w dniach 22-23 marca 2023 r. w hali wystawowej w Jasionce k/Rzeszowa odbędzie się Europejskie Forum Rolnicze. Termin zgłoszeń do 28 lutego br.
  3. w dniach16-18 maja 2023 roku odbędą się targi Warsaw Food Expo  na terenie  Ptak Warsaw Expo Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, termin zgłoszeń do 28 lutego br.
  4. w dniach od 16 do 18 marca 2023 roku (trzy dni) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi „WINO. Targi polskich win i winnic”. W targach mogą brać udział producenci polskich wyrobów: wina, piwa, miodu pitnego, cydru. Należy zgłaszać się indywidualnie bezpośrednio na Międzynarodowych Targach Poznańskich: hanna.skrzypczak@grupamtp.pl;