Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Wieś polska zaprasza…

Polska wieś, słynąca z sielskich krajobrazów, smakowitej kuchni i gościnności, to idealne miejsce na letni wypoczynek. Pobyt na wsi daje nie tylko możliwość obcowania z naturą, ale również to idealna propozycja, dla tych którzy pragną na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta, szybkim tempie życia czy stresującej pracy.

Wakacje w gospodarstwach agroturystycznych to również doskonałe rozwiązanie na urlop z dziećmi, które będą mogły poznać życie wsi, karmić zwierzęta czy zrywać owoce prosto z drzew. Tradycyjne gospodarstwa rolne słyną z tradycyjnej kuchni regionalnej przygotowywanej na bazie produktów z własnego gospodarstwa, ogrodu lub pasieki. Fani sportów wodnych i wędkarstwa znajdą kwatery ze stawami hodowlanymi, szkółkami pływackimi  czy też  organizujące spływy kajakowe. Wiele z gospodarstw przyjmuje rodziny z dziećmi uwzględniając realizacje Bonu Turystycznego oraz zapewniające maluchom bezpieczny pobyt i liczne atrakcje. 

Obiekty turystyki wiejskiej przestrzegają zaleceń wynikających ze stanu epidemii dbając po bezpieczeństwo zdrowotne swoje i swoich gości.

Ale gdzie można znaleźć sprawdzone rekomendowane gospodarstwa agroturystyczne? Zapraszamy do serwisu www.agroturystyka.pl.  Prezentowane obiekty rekomendowane są przez Polską Federacje Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.agroturystyka.pl i skorzystania z licznych ofert.