Facebook twitter
produkty regionalne produkty tradycyjne izba produktu regionalnego i lokalnego nasze kulinarne dziedzictwo
Nasze Kulinarne Dziedzictwo Jakość Tradycja

Zapraszamy do udziału w konkursie „Przyjazna Wieś”

zwracamy się do was z zaproszeniem do udziału i uprzejmą prośbą o pomoc w wypromowaniu Przyjaznej wsi. Po kilku latach przerwy,wznawiamy konkurs na najlepsze projekty realizowane przy wsparciu finansowym Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Poszukujemy oryginalnych projektów i inspirujących inicjatyw, które miały pozytywny wpływ na polskie gospodarstwa rolne, przyczyniły się do ochrony środowiska i klimatu, a także wspierały rozwój lokalnych społeczności. Dla uczestników, konkurs może stanowić okazję do promocji innowacyjnych rozwiązań i osiągnięć inspirujących innych do dalszych działań. 

Na najciekawsze projekty czekają atrakcyjne nagrody, nawet do 10 000 zł!

Wszystkich, którzy skorzystali z PROW 2014-2020 i zrealizowali projekty, które mogłyby się wpisać w którąkolwiek z kategorii konkursowych, serdecznie zapraszamy do udziału.

 Kategorie:

  • Kategoria 1 – Poprawa konkurencyjności gospodarstw rolnych
  • Kategoria 2 – Rozwój lokalny, aktywizacja i integracja społeczna
  • Kategoria 3 – Środowisko i działania na rzecz ochrony klimatu


Wszelkie niezbędne i szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na naszym portalu, w zakładce Przyjazna wieś: [Kliknij tutaj!]

Jako że jest to konkurs dedykowany obszarom wiejskim, zwracamy się także do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w dotarciu do osób, firm i instytucji, które skorzystały ze środków PROW na lata 2014-2020. W załączniku znajduje się krótki post wraz z grafiką do zamieszczenia na Facebooku oraz Instagramie.

Będziemy niezwykle wdzięczni za informowanie o konkursie w jakiejkolwiek, możliwej dla Państwa formie. 
 

Kontakt:

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu, jesteśmy do dyspozycji i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości:

Telefon: 22 274 23 37 
Telefon: 22 274 23 31
E-mail: przyjaznawies@cdr.gov.pl